اگه من بودم و محاسبات زله ای من:

هزینه بازسازی زله کرمانشاه 3،200 هزار میلیارد تومان برآورد شد و فراتر از آن هزینه بازسازی سیل در بهار 98 حدودا 30،000 هزار میلیارد تومان اعلام گردید. تغییرات آب و هوایی و گسل های زله ای ایران را باید جدی بگیریم با تصمیم گیری های خلق الساعه نمی توان ریسک خطرات احتمالی را کاهش داد. اگه من بودم همین فردا شرکت های بیمه درب و داغون را منحل می کردم بجای دهها شرکت بیمه ای ناکارامد باید چند ابر شرکت بیمه ای پولدار داشته باشیم تا زمان زله در شهری چند روزه کل شهر پر از کانکس و مومات ضروری بشود و  شرکت بیمه حوادث طبیعی ایران را تاسیس می کردم از حدود 35 میلیون انشعاب برق مربوط به واحد مسی و صنعتی، سالی صد هزار تومان حق بیمه می گرفتم، درآمد سال اول شد 3500 میلیارد تومان  اما چند نکته را باید توجه کرد:

این شرکت بیمه ، موسسه مالی و بانک نیست  که به شرکت ها یا دولت ها وام بدهد.
اساسنامه شرکت بیمه به هیچ ریاست جمهوری اجازه نخواهد داد تا برای جبران کسری بودجه از شرکت بیمه حوادث طبیعی ایران برداشت داشته باشد.
اطلاعات مالی و گزارشات درآمدی کاملا شفاف باید شش ماهه و سالانه حسابرسی شده افشا گردد.
 این شرکت بیمه هلدینگ نیست تا شرکت های فرعی را تاسیس کند و سرمایه و پول ها را به شرکت فرعی وام بدهد تا در نهایت شرکت های فرعی ورشکسته دستاورد این شرکت بیمه شود.

به نظرتون چه عواملی موجب ناکارامد شدن شرکت خیالی بیمه حوادث ایران میشه؟

جنگ بین خواسته ها و باورها

آرام باشید و با امید به زندگی ادامه بدید

قانون پیتر؛ آقا داود و زونکن کارهایش

شرکت ,بیمه ,زله ,های ,ای ,تومان ,شرکت بیمه ,اگه من ,بیمه حوادث ,زله ای ,شرکت های ,حوادث طبیعی ایران ,بیمه حوادث طبیعی ,هزار میلیارد تومان

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه گران مقالات طراحی سایت برج خنک کننده به هیچ کس در هیچ کجا بهترین ها حق همه ماست سربار؛ متاسفانه من سرباز نیستم، سربارم 回眸只一瞬身影已远行 به امید طلوع شناخت تکنولوژی های روز دنیا دوره آموزش طراحی حفاظت کاتدیک خطوط لوله آب گاز مخازن دانلود جزوه